Adeso LT

5 plieno konstrukcijos privalumai

5 plieno konstrukcijos privalumai
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Plieno konstrukcija apima plieninių kolonų ir sijų montavimą, skirtą grindų, stogų, sienų, vidaus įrangos ir apdailos atramai įrengti. Atsižvelgiant į išskirtines medžiagos savybes, plieno konstrukcija – idealus statybos būdas daugeliui architektų bei rangovų. Kokių privalumų turi plieno konstrukcija, lyginant su kitais statybos būdais? Kodėl renkantis šią konstrukciją, optimaliai panaudojamos medžiagos? Kokie yra pagrindiniai plieno konstrukcijos privalumai?

1. Patvarumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas

Plieno konstrukcijos, pagamintos iš legiruotojo metalo, neskilinėja, neaižėja, nesideformuoja sendami, net ir veikiant aplinkos jėgoms. Plieno konstrukcija yra labai patikimas, laiko išbandytas statybos būdas, atlaikantis sunkiausius išbandymus.

Konstrukcinių plieno karkasų sudedamųjų dalių medžiaga yra gerokai stipresnė už medieną ir betoną. Esant tokiems pat matmenims, plienas bus sunkesnis, tačiau jis atlaikys didesnę apkrovą. Jo laikomoji galia ir lankstumas gali labai praversti, kilus stichinėms nelaimėms, tokioms kaip uraganai, ir gaisrai.

2. Konstrukcijos lankstumas

Gali būti gaminami įvairių formų plieniniai pastatai, išsaugant jų atsparumą. Todėl lankstumas – vienas iš pagrindinių plieno pastatų  konstrukcijos privalumų. Plieno konstrukciją galima naudoti projektuojant didelių tarpatramių konstrukcijas, tokias kaip uždaros arenos ir orlaivių angarai.

Jei užsakovas nori atnaujinti arba padidinti esamą konstrukciją, lanksti plieno konstrukcija leidžia lengvai ją modifikuoti.

3. Tvarumas

Gaminant plienines konstrukcijas, naudojamos 3D kompiuterinio modeliavimo sistemos, todėl susidaro žymiai mažiau plieno atraižų. Kalbant apie papildomas savybes, užtikrinančias tvarumą, galima pasakyti, kad bet kokios atraižos, atlikusios iš plieninio karkaso gamybos, gali būti 100 proc. perdirbtos ir naudojamos, įgyvendinant kitus projektus. Lydant ir perdirbant plienines konstrukcijas, jos nepraranda savo savybių, tokių kaip atsparumas.

4. Trumpesnis statybos laikas

Verslininkai dažnai nori įgyvendinti statybos projektus kuo greičiau. Laikas visada tapatinamas su pinigais. Pradžiuginti galėtų tai, kad plieninio karkaso konstrukcija užpildė spragą, naudojant kompiuterizuotus gamybos būdus konstrukcijos pagaminamos labai tikslios. Standartizuotos varžtinės jungtys leidžia greičiau surinkti plieno karkaso dalis, išlaikant jų tvirtumą ir montavimo paprastumą. Pristačius plieno konstrukcijas į statybvietę, iškart galima juos surinkti, prisukant.

5. Ekonomiškumas

Atsižvelgiant į tai, kad plieninis karkasas gaminamas ne vietoje, galima 10–20 proc. sumažinti darbo sąnaudas statybos vietoje. Pastatas pastatomas per trumpesnį laiką, todėl taip pat sumažėja finansavimo sąnaudos, be to, galima greičiau pradėti naudoti pastatą, taigi greičiau atsiperka investicijos.

Kaip anksčiau minėta, plieninio karkaso konstrukcija taip pat yra itin atspari ir ilgaamžė. Ji tarnauja maždaug 50–100 metų, todėl priežiūros, remonto ir keitimo išlaidos yra minimalios. Užsakovai gali džiaugtis ekonomiškai pasirinktomis medžiagomis.

Pasiteisinantis sprendimas

ADESO projektuoja, ir montuoja plieno konstrukcijų pastatus. Mes taip pat galime aptarti įvairius projektavimo ir statybos būdus, stengdamiesi užtikrinti projekto ilgaamžiškumą, sumažinti išlaidas ir paspartinti statybas.

Kontaktai:

Marius Zabaras

marius@adeso.lt / +37068844410

Paslaugos:

Plieno Pastatų Statyba
Statyba
Patalpų Įrengimas
Remontas ir Renovacija

Sekite mus:

Naujienos

Astron pirmaujanti plieninių pastatų tiekėja Europoje
Šiaulių Biuras

Metalistų g. 10
LT-78151, Šiauliai
Lietuva

Vilniaus Biuras

Panerių g. 14
LT-01312, Vilnius
Lietuva