Adeso LT

APIE ADESO

Mūsų Filosofija

„Adeso“ – inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų remonto, renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime ir didinkime jūsų nekilnojamojo turto vertę kartu.

 

DIRBDAMI SU MUMIS – TURĖSITE NAUJAUSIUS SPRENDIMUS

 

Parengsime aiškias darbų sąmatas ir tikslų biudžetą. Parinksime kokybiškų medžiagų tiekėjus, surasime patikimus subrangovus papildomiems darbams. Atliksime visus statybos darbus: nuo pamatų įrengimo, pastato statybos iki patalpų įrengimo ir gerbūvio sutvarkymo. Su mumis visada žinosite, kad statybos vyksta aiškiai ir pagal tikslų planą.

Mes nuolat ieškome naujoviškų statybos būdų. Nebesivadovaujame praėjusio amžiaus pasenusiais statybos metodais. Siunčiame savo darbų vykdytojus ir specialistus į apmokymus, priimame naujausias praktines ir teorines statybų įžvalgas bei naudojamas medžiagas.

Dirbdami su mumis gaunate naujausias žinias ir praktiškai patikrintas patirtis.

 

AUKŠTA KOKYBĖ, AIŠKŪS TERMINAI, TIKSLUS BIUDŽETAS

 

Suprantame, kad kiekvienam klientui naujos statybos, remonto ar renovacijos procesas tampa dideliu išbandymu. Todėl siekiame palengvinti tai ir suteikti aukštos kokybės paslaugas. Darome viską, kad dirbdami su mumis būtumėte daugiau nei patenkinti. Darome taip, kad jūsų statybų vizijos būtų įgyvendintos per aiškiai sutartus terminus ir nenukrypstant nuo suplanuoto biudžeto.

Mes tikime, kad verslą reikia vystyti skaidriai ir sąžiningai.

Kokybė

Savo darbais siekiame kurti kokybiškus ir ilgalaikius santykius su klientais. Visada esame kliento pusėje ir dirbame kaip vieningos komandos dalis. Teikiame tik aukščiausio lygio statybos, remonto, renovacijos ir pastatų įrengimo paslaugas. Tai liudija ir mūsų turimas ISO 9001:2015 sertifikatas.

Kokybės Politika

  • veiklą vykdyti vadovaujantis verslo sritį reglamentuojančiais LR teisės aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus;
  • nuolat gerinti vadybos sistemos rezultatyvumą, atsižvelgiant į veiklos rezultatus, klientų, partnerių, darbuotojų atsiliepimus;
  • nuolat gerinti nuolatinius ryšius su savo partneriais ir tiekėjais;
  • skatinti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą;
  • diegti naujoves ir ieškoti sprendimų tobulinti paslaugos teikimo kokybę.

Aplinkos Apsauga

Mūsų pasirinktas veiklos modelis atspindi tai, kad užkertame kelią aplinkos taršai. Rūpinamės ir saugojame natūralią aplinką, todėl visi mūsų darbai griežtai vykdomi pagal galiojančius aplinkosaugos teisės ir norminių aktų reikalavimus. Nuolat prižiūrime bei tobuliname pas mus įdiegtą ISO 14001:2015 aplinkosaugos vadybos sistemą.

Aplinkos Apsaugos Politika

  • veiklą vykdyti vadovaujantis verslo sritį reglamentuojančiais teisės aktais bei kitais reikalavimais, kuriuos organizacija prisiima vykdyti, siekdama veiklos atitikties pagal LST EN ISO 14001:2015 standarto reikalavimus;
  • saugoti aplinką užkertant kelią arba mažinant neigiamą poveikį aplinkai, taikyti
  • efektyvias reikšmingų aplinkos apsaugos aspektų valdymo priemones, racionaliai naudoti energetinius bei gamtinius išteklius;
  • skiepyti darbuotojams aplinkos apsaugos sąmoningumą, vykdyti taršos prevenciją, saugiai ir atsakingai tvarkyti atliekas.

Sauga Darbe

Puoselėjame saugaus darbo kultūrą ir papildomai skatiname darbuotojus už nepriekaištingą elgesį darbe ir laisvalaikiu. Pasirūpiname, kad visi pas mus dirbantys, darbo dienai pasibaigus saugiai grįžtų namo.

Tvarumas

Vystome ir auginame socialiai atsakingą verslą. Visada vadovaujamės tvarumo didinimo ir išlaikymo principais. Tikime, kad daugiausiai ilgalaikės naudos atneša tik atviras ir sąžiningas požiūris. Rūpinamės, kad tvarus mūsų augimas ir plėtra tarnautų mūsų klientams, partneriams ir visai žmonių bendruomenei. Tvarumą suvokiame per tarpusavyje susijusias visuomenės, aplinkos, ir ekonomikos sritis.

Visuomenė

Aplinka

Ekonomika

Per trumpą laiką įmonė mums atliko visus patalpų remonto darbus. Labai džiaugiamės, kad tuo pačiu metu galėjome dirbti kaip įprastai ir nepatyrėme jokių trukdžių.

Dainius Gudavičius

Kelmės rajono savivaldybė

Per trumpą laiką įmonė mums atliko visus patalpų remonto darbus. Labai džiaugiamės, kad tuo pačiu metu galėjome dirbti kaip įprastai ir nepatyrėme jokių trukdžių.

Dainius Gudavičius

Kelmės rajono savivaldybė

Mūsų Komanda

„Adeso“ žmonės yra didžiausia mūsų jėga ir stiprybė. Tai tikri savo sričių profesionalai, kurie pasirūpins, kad jūs gautumėte kokybiškus, tvarius ir tausojančius aplinką statybos sprendimus. Mes padėsime sukurti jūsų nekilnojamajam turtui pridėtinę vertę.

Marius Zabaras

Direktorius

Ovidijus Grikštas

Statybos direktorius

Eivinas Šiaulys

Inžinierius – sąmatininkas

Jurgita Januškė

Vyr. Buhalterė

Akvilė Blunskienė

Apskaitininkė – Biuro vadovė

Laimonas Širvelis

Statybos projektų vadovas

Prisijunkite Prie Mūsų Komandos

„Adeso“ auga ir plečiasi, todėl nuolat ieškome savo komandos papildymo. Siūlome darbą turintiems patirties statybose, aktyviems ir išradingiems.

Šiaulių Biuras

Metalistų g. 10
LT-78151, Šiauliai
Lietuva

Vilniaus Biuras

Panerių g. 14
LT-01312, Vilnius
Lietuva