Adeso LT

PLIENINIAI PASTATAI ASTRON

APIE MŪSŲ PLIENO PASTATUS

Esame patvirtinti ASTRON plieno pastatų tiekėjai ir montuotojai, todėl galime per trumpą terminą pasiūlyti jums aukščiausios kokybės plieninį pastatą. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, o mes tiesiog lanksčiai prisiderinsime reikiamame etape. Nuo individualaus projekto iki pagamintų plieno komponentų pristatymo bei sumontavimo.

Pasaulyje pripažinta ASTRON plieno konstrukcijų komponentų sistema suteiks jums praktiškai neribotas statybos galimybes. Individualiai jums suprojektuotas pastatas atitiks įvairiausius poreikius. Plieninio pastato architektūra palankiai derės su kitomis statybinėmis medžiagomis. Į architektūrinę kompoziciją lengvai integruosite mūro, stiklo, medienos ar betono komponentus.

AUKŠTA PASTATO KOKYBĖ SU ASTRON KONSTRUKCIJA
  • Sertifikuota ISO 9001
  • Periodiškai tikrinama ir sertifikuojama Bureau Veritas
  • Suteiktas CE ženklas
  • Atitinka reikalaujamus EUROCODES standartus

PLIENINIŲ PASTATŲ PRIVALUMAI

Su ASTRON sistema gausite daugiau laisvos pastato erdvės – nuo 10 iki 100 metrų be jokių vidinių laikančių kolonų. Tai ypatingai patrauklus privalumas.

Geriausias_Kainos_Ir_Statybos_Kokybės_Santykis | Adeso Lt
Geriausias kainos ir statybos kokybės santykis
Mažesnis_Nešančiųjų_Kolonų_Kiekis | Adeso Lt
Mažesnis nešančiųjų kolonų kiekis
Daugiau_Laisvos_Erdvės_Pastate | Adeso Lt
Daugiau laisvos erdvės pastate
Žemesnis_Statinys_Nes_Integruojamos_Sijos | Adeso Lt
Žemesnis statinys, nes integruojamos sijos
50_Metų_Stogo_Gyvavimo_Ciklas | Adeso Lt
50 + metų stogo gyvavimo ciklas
6-8_Savaičių_Gamybos_Terminas | Adeso Lt
6-8 savaičių gamybos terminas
Trumpesnis_Statybos_Laikas__Statyba_Vyksta_30_Greičiau | Adeso Lt
Trumpesnis statybos laikas, statyba vyksta 30% greičiau
100__Perdirbamas_Tvarus_Pastatas | Adeso Lt
100% perdirbamas tvarus pastatas

Plieninių Pastatų Projektai

Logistikos Centrai ir Sandėliai

Statome paprastus plieninius sandėlius ir sudėtingus logistikos centrus. Su ASTRON plieninėmis konstrukcijomis gausite visišką projektavimo laisvę. Turėsite sandėlį ar logistikos pastatą, kuris bus pritaikytas individualiai jūsų poreikiams. Pritaikysime jūsų krovinių tipui ir parametrams – ar tai būtų birūs kroviniai, ar nestandartiniai stelažai paletėms. Patys pasirinksite reikiamą lubų aukštį ar tarpus tarp kolonų.

Pramoniniai Pastatai Gamybai

Pastatysime jums tvarų ir energetiškai optimizuotą gamyklos pastatą. Puikiai suprantame, kad detalių gamybos patalpų dizainas konceptualiai skiriasi nuo spausdinimo įmonės ar pramoninės kepyklos. Projektuodami gamybos pastatą, įsiklausysime į visus jūsų norus bei lūkesčius. Pasirūpinsime, kad jis būtų maksimaliai praktiškas, išvaizdus, izoliuotas. Patarsime, kaip optimaliai išnaudoti dienos šviesą ir turėti draugiškas aplinkai gamybines patalpas. 

Biurų Pastatai

Padėsime jums sukurti erdvias ir architektūriškai išvaizdžias biurų patalpas. Juk nuo to priklauso jūsų verslo reprezentatyvumas ir darbuotojų darbo našumas. Tai gali būti vieno arba kelių aukštų biuro pastatas su integruotomis kitos paskirties papildomomis patalpomis. Praturtinsime statinį dideliais langais ir vitrinomis. Pasirinksite jums pritinkančias apdailos medžiagas ir spalvas. Su mumis sukursite savo klientams patikimo ir aplinką tausojančio verslo įvaizdį.

Daugiaaukštės Automobilių Stovėjimo Aikštelės

Su mūsų siūlomais individualiais automobilių stovėjimo aikštelių pastatais išspręsite parkavimo vietų trūkumo problemas. Tinkamai išnaudokite ribotus žemės plotus, o geriausias būdas juos padidinti – daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė. Mūsų plieninės konstrukcijos jau turi ilgametę automobilių aikštelių statybos patirtį. Pastatysime jums per trumpą laiką kokybišką statinį. Čia galėsite įdiegti standartinį automobilinį keltuvą bei kitus patogumą padidinančius sprendimus.

Mažmeninės Prekybos Parduotuvės

Suprojektuosime ir pastatysime jums šiuolaikišką parduotuvę. Nesvarbu ar tai bus baldų parduotuvė, ar nedidelis madingų prekių butikas, ar ištisas prekybos centras. Sukursime individualų pastatą, kuris tinkamiausiai atlieptų jūsų prekybos poreikius. Pasirūpinsime, kad pro tinkamose vietose suprojektuotus langus patektų daug šviesos ir galėtumėte kurti jaukią prekybinę atmosferą savo klientams. Modernios prekybos salės atitiks aukščiausius kokybės standartus ir saugos reikalavimus. 

Sporto Kompleksai ir Arenos

Su mūsų siūlomais individualiais automobilių stovėjimo aikštelių pastatais išspręsite parkavimo vietų trūkumo problemas. Tinkamai išnaudokite ribotus žemės plotus, o geriausias būdas juos padidinti – daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė. Mūsų plieninės konstrukcijos jau turi ilgametę automobilių aikštelių statybos patirtį. Pastatysime jums per trumpą laiką kokybišką statinį. Čia galėsite įdiegti standartinį automobilinį keltuvą bei kitus patogumą padidinančius sprendimus.

Ūkiniai Pastatai ir Angarai

Turime plieninių pastatų sprendimą kiekvienai žemės ūkio veiklai. Suprojektuosime ir pastatysime galvijų auginimo kompleksą, pašarų ir grūdų laikymo patalpas, ūkio technikos laikymo angarus. Dirbame lanksčiai ir įgyvendiname savo klientų individualius poreikius. Kiekvienai situacijai pasiūlysime tinkamiausią sprendimą – reikiamą šilumos izoliaciją, patalpų plotą ir tūrį, daugiafunkcines patalpas ir suderintus pastatų kompleksus.

Individualūs Kitų Pastatų Sprendimai

Į plieninių pastatų statybą ir jos pritaikymą žiūrime kūrybiškai. Rinkoje pripažintus ir laiko patikrintus ASTRON konstrukcijų sprendimus galima pritaikyti praktiškai bet kuriai verslo objektų statybai. Erdvūs plieniniai pastatai gali būti naudojami labai plačiai: sandėliai, logistikos centrai, gamybos patalpos, sporto kompleksai ir salės, biuro pastatai. Turime patirtį ir patikimą konstrukcijų gamybos partnerį, todėl jūsų poreikių įgyvendinimui nematome jokių apribojimų.

NEMOKAMA sąmata projektui

Užpildykite kontaktinius duomenis, pridėkite projekto duomenis, nuotraukas ar objekto paprasčiausią planą ir mes paskaičiuosime sąmatą Jūsų projektui.

D.U.K

Kiek laiko trunka plieno pastatų statyba?

Plieno pastatų statybos trukmė priklauso nuo projekto dydžio bei sudėtingumo, tačiau įprastai ASTRON surenkamų plieno pastatų statyba yra bent 30% greitesnė lyginant su tradicine statyba.

Kokie pagrindiniai plieno pastatų privalumai lyginant su gelžbetonio pastatais?

Vienas pagrindinių privalumų tai didesni atstumai tarp kolonų. ASTRON pastatuose galimi iki 100 metrų tarpai tarp laikančiųjų kolonų. Kitas privalumas – lengvesnė pastato konstrukcija, ko pasekoje reikalingi mažesnes apkrovas atlaikantys, pigesni pamatai.

Ar teikiate projektavimo paslaugas?

Taip. Galime pasiūlyti pastato konstrukcinės dalies projektavimo paslaugas, taip pat galime pasiūlyti partnerius techniniam projektui paruošti.

Kurioje projekto stadijoje pateikiama pastato statybos kaina?

Dėka modernių sprendimų preliminarią pastato statybos kainą pateikiame suderinę projektinius sprendinius su užsakovu. Tad pastato statybos biudžetą jūs gaunate dar prieš pradedant pastato projektavimo darbus.

Naujienos

5 Plieno Konstrukcijos Privalumai

Planuojate statyti pastatą? Susisiekite!
Marius Zabaras
Šiaulių Biuras

Metalistų g. 10
LT-78151, Šiauliai
Lietuva

Vilniaus Biuras

Panerių g. 14
LT-01312, Vilnius
Lietuva