PLIENINIAI PASTATAI ASTRON

APIE MŪSŲ PLIENO PASTATUS

Esame patvirtinti ASTRON plieno pastatų tiekėjai ir montuotojai. Tai reiškia, kad galime per trumpą terminą pasiūlyti jums aukščiausios kokybės plieninį pastatą. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, o mes tiesiog lanksčiai prisiderinsime reikiamame etape. Nuo individualaus jums skirto projekto iki pagamintų plieno komponentų pristatymo bei sumontavimo.


Pasaulyje pripažinta ASTRON plieno konstrukcijų komponentų sistema suteiks jums praktiškai neribotas statybos galimybes. Individualiai jums suprojektuotas pastatas atitiks įvairiausius poreikius. Plieninio pastato architektūra palankiai derės su kitomis statybinėmis medžiagomis. Į architektūrinę kompoziciją lengvai integruosite mūro, stiklo, medienos ar betono komponentus.


Su ASTRON sistema gausite daugiau laisvos pastato erdvės – nuo 10 iki 100 metrų be jokių vidinių laikančių kolonų. Tai ypatingai patrauklus privalumas.

AUKŠTA PASTATO KOKYBĖ SU ASTRON KONSTRUKCIJA
 • Sertifikuota ISO 9001
 • Periodiškai tikrinama ir sertifikuojama Bureau Veritas
 • Suteiktas CE ženklas
 • Atitinka reikalaujamus EUROCODES standartus
Astrons Melina

Kodėl Verta Rinktis Plieninį Pastatą?

„Adeso“ statomų plieno pastatų detalės apgalvotos iki smulkmenų. Tai lyg LEGO konstruktoriaus kaladėlės, kurios pagamintos taip, kad būtų patogu ir lengva greitai surinkti. Gamykloje pagaminti plieninio pastato dalių moduliai atvežami jums ir iš karto montuojami vienas prie kito.

 

Individualaus pastato projekto atveju – pagamintos detalės bus specialiai skirtos jums. Pastato surinkimui nereikės jokių ilgai trunkančių pjovimo, gręžimo, suvirinimo darbų. Plieninį jūsų pastatą surinksime kokybiškai ir per trumpą laiką.

PLIENINIŲ PASTATŲ PRIVALUMAI
 • Geriausias kainos ir statybos kokybės santykis
 • Mažesnis nešančiųjų kolonų kiekis
 • Daugiau laisvos erdvės pastate
 • Žemesnis statinys, nes integruojamos sijos
 • 50 + metų stogo gyvavimo ciklas
 • 6-8 savaičių gamybos terminas
 • Trumpesnis statybos laikas, statyba vyksta 30% greičiau
 • 100% perdirbamas tvarus pastatas
 • Energiją taupantis pastatas
TVARUMAS IR ENERGIJOS TAUPYMAS

Tvarus plieninis pastatas – racionali jūsų investicija, kuri reiškia mažas pastato eksploatacines išlaidas ilguoju laikotarpiu. Tuo pačiu, tokiame pastate daugiau komforto darbuotojams ir aukštesnis jų produktyvumo lygis. Be to, jūsų plieninis pastatas yra perdirbamas 100%, todėl laikomas draugišku aplinkai.

Jau nuo pirmųjų pastato projektavimo žingsnių pasiūlysime jums inžinierių sukurtus energijos taupymo sprendimus. Pagal pasiūlytus variantus galėsite optimizuotai panaudoti į pastatą patenkančią dienos šviesą ir įdiegti kitus naujausius energijos taupymo sprendimus. Mes padėsime jums siekti nulinio energijos suvartojimo standarto.

Mūsų pastatyti plieniniai pastatai atitinka pagrindinius tvarumo reikalavimus. Jiems suteikiama A klasė už energijos vartojimo efektyvumą. Populiariausi kiti suteikiami standartai – LEED sertifikatas, ISO 14001, BREEAM, Agenda 21.

Statybos ir montavimo darbai vyksta tvariai, kadangi visos reikalingos pastato dalys iš anksto pagaminamos gamykloje. Jums nereikalinga statybų aikštelės tvarkos priežiūra, nes atvežtos plieninio pastato detalės montuojamos iš karto vietoje. 

Pamatykite mus kaip patikimą ir profesionalų jūsų plieninio pastato statybos partnerį. Gaukite aukštos kokybės pastato verslui sprendimą su ASTRON plieninėmis konstrukcijomis. Tai pirmaujanti plieninių pastatų ir dalių tiekėja Europoje. Mes pastatysime jums tvarų bet kurio tipo statinį iš plieno: gamyklą, sandėlius, komercines patalpas, sporto centrą, angarą, daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę ar kitą objektą. Kurkime jūsų nekilnojamojo turto vertę kartu.

Logistikos Centrai ir Sandėliai

Statome paprastus plieninius sandėlius ir sudėtingus logistikos centrus. Su ASTRON plieninėmis konstrukcijomis gausite visišką projektavimo laisvę. Turėsite sandėlį ar logistikos pastatą, kuris bus pritaikytas individualiai jūsų poreikiams. Pritaikysime jūsų krovinių tipui ir parametrams – ar tai būtų birūs kroviniai, ar nestandartiniai stelažai paletėms. Patys pasirinksite reikiamą lubų aukštį ar tarpus tarp kolonų.

Įmonės sandėlis

Įmonės sandėlis

Logistikos centras

Pramoniniai Pastatai Gamybai

Pastatysime jums tvarų ir energetiškai optimizuotą gamyklos pastatą. Puikiai suprantame, kad detalių gamybos patalpų dizainas konceptualiai skiriasi nuo spausdinimo įmonės ar pramoninės kepyklos. Projektuodami gamybos pastatą, įsiklausysime į visus jūsų norus bei lūkesčius. Pasirūpinsime, kad jis būtų maksimaliai praktiškas, išvaizdus, izoliuotas. Patarsime, kaip optimaliai išnaudoti dienos šviesą ir turėti draugiškas aplinkai gamybines patalpas.

Automatikos įrenginių gamykla

PVC granulių gamykla

Durų gamykla

Biurų Pastatai

Padėsime jums sukurti erdvias ir architektūriškai išvaizdžias biurų patalpas. Juk nuo to priklauso jūsų verslo reprezentatyvumas ir darbuotojų darbo našumas. Tai gali būti vieno arba kelių aukštų biuro pastatas su integruotomis kitos paskirties papildomomis patalpomis. Praturtinsime statinį dideliais langais ir vitrinomis. Pasirinksite jums pritinkančias apdailos medžiagas ir spalvas. Su mumis sukursite savo klientams patikimo ir aplinką tausojančio verslo įvaizdį.

Įmonės biuro pastatas

Įmonės biuro pastatas

Įmonės biuro pastatas

Daugiaaukštės Automobilių Stovėjimo Aikštelės

Su mūsų siūlomais individualiais automobilių stovėjimo aikštelių pastatais išspręsite parkavimo vietų trūkumo problemas. Tinkamai išnaudokite ribotus žemės plotus, o geriausias būdas juos padidinti – daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė. Mūsų plieninės konstrukcijos jau turi ilgametę automobilių aikštelių statybos patirtį. Pastatysime jums per trumpą laiką kokybišką statinį. Čia galėsite įdiegti standartinį automobilinį keltuvą bei kitus patogumą padidinančius sprendimus.

Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė

Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė

Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė

Mažmeninės Prekybos Parduotuvės

Suprojektuosime ir pastatysime jums šiuolaikišką parduotuvę. Nesvarbu ar tai bus baldų parduotuvė, ar nedidelis madingų prekių butikas, ar ištisas prekybos centras. Sukursime individualų pastatą, kuris tinkamiausiai atlieptų jūsų prekybos poreikius. Pasirūpinsime, kad pro tinkamose vietose suprojektuotus langus patektų daug šviesos ir galėtumėte kurti jaukią prekybinę atmosferą savo klientams. Modernios prekybos salės atitiks aukščiausius kokybės standartus ir saugos reikalavimus.

Prekybos centras

Maisto prekių parduotuvė

Prekybos centras

Sporto Kompleksai ir Arenos

Mūsų siūlomi greitai sumontuojamų plieninių konstrukcijų sprendimai yra sporto salių statybos lyderiai. Per trumpą laiką pastatysime jums naują teniso salę ar kelių sporto šakų daugiafunkcinį pastatą. Pasirinksite individualaus dizaino projektą, reikiamus išmatavimus, patinkančias medžiagų spalvas ir turėsite lūkesčius pranokstančias patalpas sportui. Papildomas mūsų privalumas, kad galite pasirinkti visiškai išbaigtą sprendimą – nuo pamatų iki rakto.

Multifunkcinė sporto salė

Futbolo maniežas

Jojimo maniežas

Ūkiniai Pastatai ir Angarai

Turime plieninių pastatų sprendimą kiekvienai žemės ūkio veiklai. Suprojektuosime ir pastatysime galvijų auginimo kompleksą, pašarų ir grūdų laikymo patalpas, ūkio technikos laikymo angarus. Dirbame lanksčiai ir įgyvendiname savo klientų individualius poreikius. Kiekvienai situacijai pasiūlysime tinkamiausią sprendimą – reikiamą šilumos izoliaciją, patalpų plotą ir tūrį, daugiafunkcines patalpas ir suderintus pastatų kompleksus.

Moderni gyvūlininkystės ferma

Fermos pastatų kompleksas

Moderni gyvūlininkystės ferma

Individualūs Kitų Pastatų Sprendimai

Į plieninių pastatų statybą ir jos pritaikymą žiūrime kūrybiškai. Rinkoje pripažintus ir laiko patikrintus ASTRON konstrukcijų sprendimus galima pritaikyti praktiškai bet kuriai verslo objektų statybai. Erdvūs plieniniai pastatai gali būti naudojami labai plačiai: sandėliai, logistikos centrai, gamybos patalpos, sporto kompleksai ir salės, biuro pastatai. Turime patirtį ir patikimą konstrukcijų gamybos partnerį, todėl jūsų poreikių įgyvendinimui nematome jokių apribojimų.

Automobilių salonas

Automobilių salonas

Lėktuvo angaras

Planuojate statyti pastatą? Susisiekite!
Marius Zabaras
Šiaulių Biuras

Metalistų g. 10
LT-78151, Šiauliai
Lietuva

Vilniaus Biuras

Panerių g. 14
LT-01312, Vilnius
Lietuva